• Ново
Уникатни поволни цени, женска тркалезна јака од шал, тенок единечен граден капут

Уникатни поволни цени, женска тркалезна јака од шал, тенок единечен граден капут

Buyers rating:
DEN 777.44

Износ

Исечете го во редовно вклопување со појас на половината, има странични џебови и јасно деколте што се комбинира со нејзината долга должина, ја издолжува силуетата. Има прицврстувачи со едно копче и широко расправии за да се заврши. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 33 ", половината : 24 ", колк : 34 5/8 ", должина на рамото : 15 3/8 ", тежина : 122 фунти, моделот носи преклопување на Xs. 5/8 - 14 5/8 35 7/8s 38 2/8 34 5/8 15 1/8 36 3/8m - 40 1/8 36 5/8 15 5/8 - -37 L 43 2/8 39 6/8 16 3/8 37 5/8xl 46 4/8 42 7/8 17 38 2/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни работи Јака тенок единечен граден палто 100% полиестер. Увезен. Само-вратоврски. Заокружен јака од шал. Наклон џебови. Едно градите. Суво чисто.

Карактеристики

Производи во категоријата

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот на софата во Кент, европски сти�

DEN 2175.84
Кимба Среден декоративен фенер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кимба Среден декоративен фенер

Исклучително конструиран од 100% керамика, Кимба Фенер прави прекрасен додаток на кој било декор...

DEN 991.84
Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.00