• Ново
Бесплатно собрание на женски дедо кардиган

Бесплатно собрание на женски дедо кардиган

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Дедото на Free Assembly, Fuzzy Cardigan е ништо друго освен старомоден со ладни, контрастни копчиња-преголемо вклопување што сакате да се завиткате навреме и повторно. Исклучиво на. Материјал : 60% рециклиран полиестер/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : средна тежина; Стич на Jerseyерси. Деколте : V-врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на лепени однапред. Карактеристики : Трим со ребра. Бесплатно собрание дедо кардиган за жени. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fullrun F P255 35R 97W
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fullrun F P255 35R 97W

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајниран

DEN 1309.28
Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

DEN 2271.20