• Ново
Skechers Работете машки чевли за безбедност на пети од атлетски челик - широко достапни

Skechers Работете машки чевли за безбедност на пети од атлетски челик - широко достапни

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Надминувајте го секој предизвик во удобност со Skechers Worked Relaxed Fit® : Crankton St Shoe. Издржлива кожа, синтетичка и мрежна ткаенина горната во чипка на челична челична пети работа патика со акценти за шиење и преклопување. Меморија за пена. Издржлива висока абразија текстурирана кожа горната. Акција Нубак се преклопува. Синтетички заштитни детали. Панели за ткаенини од мрежа за ефект на ладење. Чипкајте спортски обичен удобност челик пети работен дизајн на патики. Акценти за шиење. Предниот дел на челичните пети. Слоевити на пети и странични преклопувања. Текстурирани кожни панели со висока абразија. Детали за логото на Skechers. Чипка напред. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштен дизајн на Fit® за пространа удобна вклопување. Мемориска пена со целосна должина удобна инзола. Шок што апсорбира поддржувачка мида. Заврши со висока влечкана гума од влечење. 1 1/2 инчен потпетица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33