• Ново
Огледало компатибилен со 1987- Форд Ф- Бронко сет на лев возач и десна патничка страна хром

Огледало компатибилен со 1987- Форд Ф- Бронко сет на лев возач и десна патничка страна хром

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Специфично за производство на производи : без автоматско-склопување на местото на откривање : без слепи странични сигнали за сигнал : без сигнал светло/финиш : Тип на хроминг : Работно преклопување Операција : Рачно стакло : Не-Heated Memory Потсетиме : Без меморија Производство вклопување : Директно Fit Puddle Light Вклучен : Без продадена лесна светлина : Сет на 2 рекоми за употреба : OE замена на веените огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на ОЕ и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција за ограничена гаранција на Kool Vue - можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на огледалата не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала . Компатибилен со следниве возила : Година (и) Направете модел трим 90-91 Ford Bronco XL 87-91 Ford Bronco Custom, Eddie Bauer, XLT 87-91 Ford F-150 Custom, XL, XLT Lariat 87-91 Ford F- 250 Custom, XL, XLT Lariat 87-91 Ford F-350 Custom, XL, XLT Lariat Spections Auto-Dimming : Без автоматско-затемнување. Откривање на слепи точки : Без функција за слепи места. Вградена светлина на сигналот : без светло на сигналот. Боја/финиш : Хром. Тип на преклопување : Рачно преклопување. Операција на стакло : Рачно стакло. Загреана : Не-загреана. Потсетиме на меморија : Без меморија. Fit Fit : Direct Fit. Вклучена светлина на локва : без светло од локва. Продадена количина : сет на 2. Препорачана употреба : ОЕ замена. Огледалата на Kool Vue се вашите најприфатливи огледала за замена на OE и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Година (и) Направете модел Trim 90-91 Ford Bronco XL 87-91 Ford Bronco Custom, Eddie Bauer, XLT 87-91 Ford F-150 Custom, XL, XLT Lariat 87-91 Ford F-250 Custom, XL, XLT Lariat 87-91 Ford F-350 Custom, XL, XLT Lariat.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08