• Ново
Diablo Стап во. Керамички Мешавина Лепило Брусење Диск Ронки Груб пк

Diablo Стап во. Керамички Мешавина Лепило Брусење Диск Ронки Груб пк

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Премија диабло 5 во. 80-Ронки случајни орбитални дискови за брусење (РОС) со Леплива подлога вклучуваат пробивни иновации кои ги подобруваат перформансите, го продолжуваат животниот век на брусење и ја зголемуваат продуктивноста. Одликувајќи се со премиум керамичка мешавина, овие дискови го отстрануваат материјалот побрзо од другите дискови за брусење и нудат дополнителен долг век на брусење. Сабо-ШТИТ, сопствената мешавина На мелење агенти На Диабло, го намалува вчитувањето со што се максимизира продуктивноста. Супериорната врска за поддршка на Ронки, ENDУРА-ВРСКА, им обезбедува на дисковите За брусење На Диабло подолг век на траење и екстремна издржливост. Премиум мешавина од керамички зрна е формулација со супериорен квалитет дизајнирана за брзо отстранување на материјалот и долг век на брусење. Леплива подлога, Лепило Чувствително на Притисок Од индустриско одделение (ПСА) поддршка за силна и сигурна врска. Штит за затнување, комерцијална мешавина на средства за мелење кои го намалуваат таложењето и затнувањето на теренот. За орбитал и ДА сандерс во дрво, метал и пластика. Препорачана употреба-брзо израмнување, обликување, дополнително тешко отстранување и соголување. Нема дупки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33
Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84
Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00