• Ново
Diablo Стап во. Керамички Мешавина Лепило Брусење Диск Ронки Груб пк

Diablo Стап во. Керамички Мешавина Лепило Брусење Диск Ронки Груб пк

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Премија диабло 5 во. 80-Ронки случајни орбитални дискови за брусење (РОС) со Леплива подлога вклучуваат пробивни иновации кои ги подобруваат перформансите, го продолжуваат животниот век на брусење и ја зголемуваат продуктивноста. Одликувајќи се со премиум керамичка мешавина, овие дискови го отстрануваат материјалот побрзо од другите дискови за брусење и нудат дополнителен долг век на брусење. Сабо-ШТИТ, сопствената мешавина На мелење агенти На Диабло, го намалува вчитувањето со што се максимизира продуктивноста. Супериорната врска за поддршка на Ронки, ENDУРА-ВРСКА, им обезбедува на дисковите За брусење На Диабло подолг век на траење и екстремна издржливост. Премиум мешавина од керамички зрна е формулација со супериорен квалитет дизајнирана за брзо отстранување на материјалот и долг век на брусење. Леплива подлога, Лепило Чувствително на Притисок Од индустриско одделение (ПСА) поддршка за силна и сигурна врска. Штит за затнување, комерцијална мешавина на средства за мелење кои го намалуваат таложењето и затнувањето на теренот. За орбитал и ДА сандерс во дрво, метал и пластика. Препорачана употреба-брзо израмнување, обликување, дополнително тешко отстранување и соголување. Нема дупки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 1,5 инчи Од, Радиус 3 во., Нога а 6 во Нога Б 15 во., 16 Ме�

DEN 1.67