• Ново
Приклучоци За Уши За Пливање Професионални Водоотпорни Силиконски Чепчиња За Уши За Повеќекратна Употреба

Приклучоци За Уши За Пливање Професионални Водоотпорни Силиконски Чепчиња За Уши За Повеќекратна Употреба

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Опис. Ergономскиот дизајн совршено се вклопува во човечките уши, уникатниот спирален дизајн за да ја задржи водата надвор од ушите и да ја заштити ушната мембрана и да ги заштити ушите од инфекција. Материјалот е и флексибилен, поудобен за совршено вклопување за повеќето уши, не предизвикува алергија на вашата кожа, побезбеден за употреба. Дојдете со футрола, овие чепчиња за уши за пливање се преносливи со мини големина и мала тежина, можете да уживате во тоа во секое време и насекаде. Карактеристики. - Боја : Сина и црна. - Материјал : Силикон. - Големина : 2,50 х 2,80 х 1,00 см/ 0,98 х 1,10 х 0,39 инчи. - Ушните приклучоци за пливање во голема мера одговараат на обликот и на ушите на децата и на возрасните. - Во голема мера се вклопуваат во ушите поради добрата форма и флексибилност овозможуваат длабоко да навлезат во увото. - Ќе добиете 2 пара чепчиња за уши за пливање со кутија за складирање како сликата, обликувана за да одговара на левите и десните уши, соодветно. - Материјалот е и флексибилен, поудобен за совршено вклопување за повеќето уши. - Невкусно и не предизвикува алергија на вашата кожа, побезбедна за употреба. 2 х пливање ушни приклучоци. Ушните приклучоци за пливање во голема мера одговараат на обликот и на ушите на децата и на возрасните. Во голема мера се вклопуваат во ушите поради добрата форма и флексибилност овозможуваат длабоко да навлезат во увото. Ќе добиете 2 пара чепчиња за уши за пливање со кутија за складирање како сликата, обликувана за да одговара на левите и десните уши, соодветно. Материјалот е и флексибилен, поудобен за совршено вклопување за повеќето уши. Невкусни и не предизвикуваат алергија на вашата кожа, побезбедни за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33
Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2.33
Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен

Многу кул за носење, Нов Изглед.90" Должина : 71см / 27.Повод : Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ла

DEN 0.67
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег Овој и�

DEN 239.84