• Ново
Приклучоци За Уши За Пливање Професионални Водоотпорни Силиконски Чепчиња За Уши За Повеќекратна Употреба

Приклучоци За Уши За Пливање Професионални Водоотпорни Силиконски Чепчиња За Уши За Повеќекратна Употреба

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Опис. Ergономскиот дизајн совршено се вклопува во човечките уши, уникатниот спирален дизајн за да ја задржи водата надвор од ушите и да ја заштити ушната мембрана и да ги заштити ушите од инфекција. Материјалот е и флексибилен, поудобен за совршено вклопување за повеќето уши, не предизвикува алергија на вашата кожа, побезбеден за употреба. Дојдете со футрола, овие чепчиња за уши за пливање се преносливи со мини големина и мала тежина, можете да уживате во тоа во секое време и насекаде. Карактеристики. - Боја : Сина и црна. - Материјал : Силикон. - Големина : 2,50 х 2,80 х 1,00 см/ 0,98 х 1,10 х 0,39 инчи. - Ушните приклучоци за пливање во голема мера одговараат на обликот и на ушите на децата и на возрасните. - Во голема мера се вклопуваат во ушите поради добрата форма и флексибилност овозможуваат длабоко да навлезат во увото. - Ќе добиете 2 пара чепчиња за уши за пливање со кутија за складирање како сликата, обликувана за да одговара на левите и десните уши, соодветно. - Материјалот е и флексибилен, поудобен за совршено вклопување за повеќето уши. - Невкусно и не предизвикува алергија на вашата кожа, побезбедна за употреба. 2 х пливање ушни приклучоци. Ушните приклучоци за пливање во голема мера одговараат на обликот и на ушите на децата и на возрасните. Во голема мера се вклопуваат во ушите поради добрата форма и флексибилност овозможуваат длабоко да навлезат во увото. Ќе добиете 2 пара чепчиња за уши за пливање со кутија за складирање како сликата, обликувана за да одговара на левите и десните уши, соодветно. Материјалот е и флексибилен, поудобен за совршено вклопување за повеќето уши. Невкусни и не предизвикуваат алергија на вашата кожа, побезбедни за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33