• Ново
Меридијан Мебел Ад Жизел Тапациран Трпезариски Стол-Сет од 2

Меридијан Мебел Ад Жизел Тапациран Трпезариски Стол-Сет од 2

Buyers rating:
DEN 1551.84

Износ

Глам до вашата трпезарија Со Меридијан Мебел Ад Жизел Тапациран Трпезарија Страна Стол-Во собата на 2. Овие две трпезариски странични столчиња се облечени во кадифе, а потпирачите за грб се детално опишани со тафтување на паметни канали. Тие седат на отворени, кутии, основи од нерѓосувачки челик. Прилагодете го изгледот на овие странични столчиња со избирање од достапни бои. Димензии (.) : 18w x 22 D x 32 H во. Седиште : 18.5 Ч во. Нерѓосувачки челик рамка со кадифе тапацир. Изберете од достапните опции за боја. Канал тафтуван потпирач за грб. Отворена, кутија челична рамка. Само за станбена употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84
Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика Независниот умет

DEN 479.84