• Ново
Дете Бебе Девојка Елегантен Класичен Кипао Деца Цветни Паун Чеонгсам Фустан

Дете Бебе Девојка Елегантен Класичен Кипао Деца Цветни Паун Чеонгсам Фустан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Малите Девојчиња Чеонгсам Фустан, Летен Цветен Модел Без Ракави Се Потсмеваат На Вратот Жаба Копчиња Фустан, Тенок Фит Страна Сплит Сладок Фустан. Совршено за вашите деца во секојдневно носење и погодно за фотографирање, што е толку слатко и модерно. Обичните деца носат се направени од висококвалитетен материјал кој е мек, нежен и удобен. Тоа е убав и удобен фустан за носење на малите девојчиња. Големина Графикони. Големина(см)ttttt t. 2 t Length : t60t Bust : t60tadvisted Возраст : t1-2 Години. 4должина : t64t Bust : t62tadvisted Возраст : t2-3 Години. 6должина : t68t Bust : t64tadvisted Возраст : t3-4 Години. 8должина : t72t Bust : t66tadvisted Возраст : t4-5 Години. 10должина : t75t Bust : t70tadvisted Возраст : t5-6 Години. 12должина : t80t Bust : t74tadvisted Возраст : t6-7 Години. tttt T T T T T Tt t t t 2 t Length : t23, 62 t Bust : t23, 62 tadvisted Возраст : t1-2 Години. 4должина : t25. 20 t Bust : t24. 41 tadvisted Возраст : t2-3 Години. 6должина : t26, 77 t Bust : t25, 20 tadvisted Возраст : t3-4 Години. 8должина : t28, 35 t Bust : t25, 98 tadvisted Возраст : t4-5 Години. 10должина : t29, 53 t Bust : t27, 56 tadvisted Возраст : t5-6 Години. 12должина : t31, 50 t Bust : t29, 13 tadvisted Возраст : t6-7 Години. Спецификации . Материјал : полиестер. Големина : 2, 4, 6, 8, 10, 12. Пол : девојки. Сезона : лето. Ракав : без ракави. Шема : цветни. Забелешки. 1.Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. . 2.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестер кој е пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Тоа е добра отпорност на брчки и не е лесно да се деформира. Исто така е жив и неговите влакна се силни. Тоа е исто така издржлива и нелеплива коса. Дизајн : овој фустан од чеонгсам е без ракави, цветен дезен со копчиња од жаба, страничен расцеп и потсмев на вратот. Овој фустан има Кинески традиционален сопствен дизајн и модерен концепт кој е совршен концепт за дизајн. Големина и Боја : 1-2 години, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години, 6-7 години, затоа ве молиме внимателно проверете ги табелите со големини подолу пред да нарачате и има многу бои за избор. Прилика : овој фустан е погоден за лето. Тоа е исто така убав подарок За Божиќ, Родендени, Ден На Децата, активности на отворено, училиште, игралиште, секојдневно носење и други празници. Пакет : 1 * чеонгсам фустан. Ова е одлично за пријателите деца, што повеќе, пријатно и многу меко за носење. Одлично за ова лето и мали девојчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

ПОДЛОГА ВО СОБАТА, FRT ДИСК BRK Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара : 20092017 CHEVROLET TRAVERSE 20072016 GMC AADIA 20082017 BUICK �

DEN 427.36
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33