• Ново
Филтер за нафта Виктор Рајнц О-прстен

Филтер за нафта Виктор Рајнц О-прстен

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Вметнување на филтрирање на нафта Виктор Рајнц, вметнување на куќиштето на рингот, Виктор Рајнц, дистрибуиран од Mahle Aftermarket, обезбедува производи за запечатување од светска класа, до кои им веруваат ОЕМ и техничарите ширум светот. Сите дихтунзи на Виктор Рајнц ги исполнуваат или ги надминуваат оригиналните спецификации на опремата што ги обезбедуваат најдобрите достапни производи за запечатување. Брендот за заптивки што го бараа европските специјалисти за поправка. Карактеристики и придобивки : Добавувачот на ниво 1 OEM / OES Викто-Техника Технологија дизајнирана да ги исполни или надминува ОЕ стандардите, обликувани и силиконски материјал 1 парчиња дизајн за лесна инсталација и не бара филтер за нафта за заптивната смеса за нафта О.

Карактеристики

Производи во категоријата

Contitech Multi-Rib Serpentine Belt Drive Belt
  • Ново
Оценка на клиентот:

Contitech Multi-Rib Serpentine Belt Drive Belt

Tcontitech Мулти ребра (серпентина) појас Tcontitech Serpentine Belts доаѓаат во широк спектар на големини и се дизајнира�

DEN 0.67
Оригинален регулатор на прозорецот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален регулатор на прозорецот

Оригинален регулатор на прозорецот за напојување без електричен мотор Оригиналниот регулатор на прозо

DEN 764.16
Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS

Сензорот за брзина на тркалото WVE ABS изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и зана�

DEN 2.00
1R реле за светло на опашката
  • Ново
Оценка на клиентот:

1R реле за светло на опашката

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 887.68