• Ново
Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони. Вклучување на најжешките бои и теми, DII ви носи свежа, иновативна линија на кујнски производи, маса, подароци и домашен декор за секоја сезона, секој празник и сите. DII има прекрасен избор на тркачи за одмор и секојдневна трпеза на располагање. Нашите тркачи на маса обезбедуваат одлично место за поставување чинии и за спречување на излевање и гребнатини на вашата маса додека додавате стил и талент. Поставете растенија или други централни парчиња на врвот на тркачот за да го ажурирате секој простор со нов нов изглед. Стилскиот и едноставен дизајн ќе се вклопи со секој декор во вашиот дом или кујна. МОЖЕТЕ да им верувате НА DII при изборот на функционални, стилски и достапни домашни додатоци. НЕКА ПРОИЗВОДИТЕ DII станат вреден дел од вашиот живот. Мери 14х72 инчи со 1 инч декоративен раб, соодветен за маса што може да собере 4-6 луѓе. Памучна ткаенина,машина за перење, нежен циклус, сува сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Раб го поздравува шармот и текстурата на вашата маса додека тркачот штити од гребнатини и истури.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен

Опис : Премиум Материјал : тркачот За Божиќна трпеза е изработен од врвна ткаенина, која е отпорна на абе�

DEN 175.84