• Ново
Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен Декор

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник Дома Кујна Централен Дел Декорлук-КЈ Шам-Рок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник Дома Кујна Централен Декор ЗА оваа ставка ДОНЕСЕТЕ МАЛКУ СРЕЌА ВО ВАШИОТ ДОМ : Светло-десет нагоре на вашата маса со овој елегантен тркач На Маса Со Шам-рок, обидете се да создадете сезонска маса со други декор или Централен дел. СИМПАТИЧНА Шам-рок ШЕМА : тркачот на маса содржи слатки зелени шамроки, совршени за украси на денот На Свети Патрикс или дневна трпеза. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : изработен Од полиестерски лен, лесен за употреба и складирање. Цврсти рабови за шиење, не лесно лабава нишка. ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : мери околу 13 х 47 инчи, совршена за маса во која можат да седат 4-6 луѓе. Исто така совршени украси за гардероба, биро, полица.ЛЕСНА НЕГА : Рачно перење со ладна вода или машинско перење со нежен циклус, поставете рамно за сушење, железо со ниска температура доколку е потребно.Список За пакување1 x Тркач На Маса Сезонски и празничен. Безбедно, лесно и забавно. Добар предмет за секое семејство. Најдобар подарок. Обезбедување на квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе...

DEN 1.00
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса

Спецификација : ​Материјал : памучна постелнина Големина : 1370ин Боја : 7 опции Карактеристики : 1.Материј�

DEN 607.84
Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

DEN 0.67