• Ново
Сино Пејсли Печати Отворено Маса Тркач 14х108

Сино Пејсли Печати Отворено Маса Тркач 14х108

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

DII 100% полиестерски тркачи за маса се совршени за внатрешна или надворешна употреба во пролетните и летните месеци. Водоотпорниот и отпорен на дамки полиестерски материјал овозможува едноставно чистење. Одлично за СКАРА, забави, летни собири, вечера со семејството. Совршен за маси за влез, ниски полици за книги или други површини на вашиот дом. Боите и дезените се внимателно осмислени и избрани да бидат на точка и во тренд за летните сезони што доаѓаат. Координирајте СЕ со соодветните САЛФЕТКИ И Чаршав DII НА ОТВОРЕНО за целосен изглед. Користи : декоративна поставка за маса. Вклучува : Тркач На Маса. Упатства За Нега : Машинско Перење Ладно Одделно. Нежен Циклус. Падне Сува Ниска. Ниско Железо. Материјал : 100% Полиестер. Земја На Потекло : Кина. DII истури доказ маса тркач е 100% полиестер. Димензии 14х108 " во големина. Перење во машина, Нежен циклус, сушење на суво ниско и Ниско железо доколку е потребно. Се одликува со класичен дизајн за привлечен изглед. Координирајте СО соодветниот ЧАРШАВ ЗА маса ИЛИ салфетки DII ЗА целосен изглед. Одлично за маси за влез, ниски полици за книги, трпезариски маси или други површини на вашиот дом. DII нуди прекрасни домашни производи, вклучувајќи шармантни прстени за салфетки, подлоги и чаршафи. Кликнете НА ВРСКАТА DII на врвот на страницата за да ги истражите нашите колекции.

Карактеристики

Производи во категоријата

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе...

DEN 1.00
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00
Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен

Лукки ШамРок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник �

DEN 3.33
Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација

Совршен Подарок За Украсување На Домот, одличен подарок за загревање на куќата, чаршафи за украсување н�

DEN 3.33