• Ново
Империјал 3 4CT TDW Diamond 10K жолто злато двојно ореол невестински прстен

Империјал 3 4CT TDW Diamond 10K жолто злато двојно ореол невестински прстен

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Леле со неа со искра и дизајн на овој прекрасен невестински инспириран од гроздобер. Изработено во 10к жолто злато, прстенот за ангажман прикажува четири 1/2 ct. Тркалезен дијамант во центарот, завиткан во две рамки со дијаманти во форма на перничиња, одделени со бандажи на сложени детали за Милграјн. Дијамантите и Милграјн по должината на сплит -Шанк му даваат жалба на наследство. На денот на вашата свадба, завршете го ансамблот со координативниот дијамантски бенд. Скитирање со 1 3/4 CTS. Т.В. на дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој невестински го кажува сето тоа за вашата романса. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ, ПАВЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00