• Ново
Летни Фустани со манжетни За Женски Женски Моден Елегантен Принт Шифон Фустан Со Врат Без Ракави Два Фустани Црн XL

Летни Фустани со манжетни За Женски Женски Моден Елегантен Принт Шифон Фустан Со Врат Без Ракави Два Фустани Црн XL

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38,58" Должина На Облекување : 98см/38,58"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40,55" Должина На Облекување : 99см/38,98"Големина : ХЛ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108см/42,52" Должина На Облекување : 100см/39.37"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 113см/44.49" ДОЛЖИНА НА ФУСТАН : 101СМ/39.76"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 118см/46.46" ДОЛЖИНА НА ФУСТАН : 102см/40.16"сезона : пролет и летен стил : секојдневен,моден : жени ШТО ДОБИВАТЕ : 1 ПАРЧИЊА ЖЕНСКИ фустани : ќе изгледа различно во зависност од вашата висина.5. Совршен за надвор и за, секојдневно, забавно сигурно ќе ви се допадне!2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни Тип на шема : Печате1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.Одговара : Одговара на големината 3. Класичниот и разноврсен фустан е лесен за со друга облека, палта, јакни во есенската и зимската сезона, исто така можете да го облечете во пролетната и летната сезона со која било комбинација на накит, сандали, потпетици, капи на плажа.Прилика : дневен / уличен Материјал : Полиестер, должина На Ракавот : Дебелина Без Ракави : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија 4.Овој фустан во еднобоен фустан дава секси и софистициран изглед. Овој фустан ги слабее вратот и рамената на жената, што ве прави привлечни и гламурозни. Должината на фустанот изгледа ги издолжува нозете и додава уникатна софистицираност. Куоф женски фустан. Женски Моден Елегантен Принт Шифон Фустан Со Врат Без Ракави Дводелен Фустан. Карактеристики : Длабок V-Врат/Тркалезен Врат/V врат, половината за вратоврска, затворање на задниот патент, долг ракав/Краток Ракав/без Ракави, раб на одблесокот, висок струк/Низок струк, редовно вклопување на елече. Мини фустан, краток фустан/долг фустан, фустан за лизгање, фустан за забава, фустан за фит и одблесок, фустан со возбуда, секојдневен фустан. Идеи за совпаѓање : сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи. Материјал : Полиестер, Спандекс. Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу течна и воздушна. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. Прилики : погоден за лето, дневно, одмор, свадба, секојдневно, на отворено, одмор, забава, вечер, свечено, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84