• Ново
Памучен Ревер Еластичен Тенок Мек Фустан Со Висок Струк Едноставна Девојка Колеџ Стил

Памучен Ревер Еластичен Тенок Мек Фустан Со Висок Струк Едноставна Девојка Колеџ Стил

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Опис : 1. Тенок фустан, модифицирана форма на телото за да ја задоволи разновидноста на телото.2. Плетената ткаенина е модерна и секси, со силно чувство на истегнување.3. Целокупниот тренд е најпопуларниот елегантен стил, кој покажува различнаesетика.4. Добра пропустливост на воздухот и чувствувајте свиленкаста мазна на кожата.5. Обезбедете удобност. Без етикета, без чешање и удобно. Можете да го носите безбедно после миење.6. Бидете подобри секој ден : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, удобност и удобност.Карактеристики : Стил : стилски и едноставен темперамент Должина на ракавот( см) : тип на јака со кратки ракави : Материјал За Ревер : Памучна Боја : 4 бои ткаенина : плетени Карактеристики : темперамент, плетење, блузи, високи половини, колкови, облечи : Бесплатна големина применливи прилики : работа, патување, запознавање, табела со големина на шопинг : Големина- Биста Ракав - Должина - тежина големина 62-98см/24.4-38.6" 18см/7.1" 81см/31.9"-45-вклучен е 60кгпакет : 1 * фустани : 1,1 инч = 2,54 см2.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавање.3.Поради разликата помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Тенок фустан, модифицирана форма на телото за да ја задоволи разновидноста на телото. Плетената ткаенина е модерна и секси, со силно чувство на истегнување. Целокупниот тренд е најпопуларниот елегантен стил, кој покажува различнаesетика.

Карактеристики

Производи во категоријата

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84
Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи по

DEN 367.84
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84