• Ново
Тикв Женски Трендовски Фустан Со Кошула Со Џеб Со Цврста Боја Врвка За Влечење Фустан Со Ревер Со Долги Ракави Памучно Ленено Копче Ретро Релаксирана Облека Мода Л?

Тикв Женски Трендовски Фустан Со Кошула Со Џеб Со Цврста Боја Врвка За Влечење Фустан Со Ревер Со Долги Ракави Памучно Ленено

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

54" Ракав : 63cm/24. КЛУЧЕН ЗБОР : фустан од сончоглед оглавник фустани за вратот за жени организатор на фиоки за комоди бебе момче облека сатен мини фустан пепел фане фустан бебе менување на рампа за комода врвни женски блузи облечени обични рустикални кафеави фустани фустан сатен макси фустан плус големина фустан панталони светло виолетова фустан за жени венчаница со долги ракави фустан за плажа црн матурски фустани макси фустан со кратки ракави за жени комоди за спална соба лента за облекување двострана за ткаенина на КОЖАТА САМОВИЛА фустан црн течен фустан џемпер фустан за жени плус големина.13 "Ракав : 64cm/25.02 " Големина : XL Големина.Ние се фокусираме на модната женска облека.09 "Должина : 119cm/46. Одговара : одговара точно НА ГОЛЕМИНАТА ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Овој фустан изгледа одлично и опуштено во прекрасен летен ден.31" Ракав : 66cm/25.80 " Големина : XXXL Големина.96" Ракав : 59см/23. Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата Форма на Облеката, Се Препорачува Миење Раце или Машинско Перење Со Кеса за Перење, Погледнете Ја Внатрешната Етикета за Перење.Нашиот бренд се фокусира на жени, погоден за женски блузи, маици, јакна, палто ,renchот и палтото, качулка, блуза, пуловер, џемпери, дуксери, кардиган, туники, фармерки, хеланки, молив, здолниште, панталони, чизми, костим за капење, бикини, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека итн.35" Ракав : 60см/23.❥ ( ^ _ ^ ) Добредојдовте На Тикв !Ernкв Онлајн Модна Продавница е основана на 2019 година.37 "Должина : 116см/45.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време.14 "Ракав : 62cm/24.

Карактеристики

Производи во категоријата