• Ново
Уникатни поговори за женски врата за вратоврски, цевковод за цевка за тенок руф, а-линија фустан

Уникатни поговори за женски врата за вратоврски, цевковод за цевка за тенок руф, а-линија фустан

Buyers rating:
DEN 340.48

Износ

Womenенски вратоврски на вратот на вратот, цевководи за тенок руф, а-линија, фустан со фустан со фустани со акценти на руфла, ја размачкува вашата силуета. Исечете ја од ткаенината за истегнување и исечете го со стилизиран вратоврски врат, а-линија и контрастни кокошки. 95% полиестер 5% спандекс. Поврат на вратот. Руфла издвоен полите. Скриен патент. Женски фустан. Машинско миење ладно со како бои во торба за перење. Моделот носи во големина xs (висина : 5'10 “, градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 34 5/8 инчи, тежина : 122 фунти). Мерење (во инчи) големина - - Должина Ширина на рамото - Grath на градите гарнир на половината - Хип Girthxs 37 1/4 14 1/2 - 32 5/8 25 1/4 35 7/8s 37 3/4 15 34 5/8 27 1/8 37 3/4m - 38 3/8 15 1/2 - 36 5/8 29 1/8 - 39 3/4 L 39 - 16 1/8 - 39 3/4 32 1/4- 42 7/8xl 39 5/8 - 16 7/8 42 7/8 - 35 3/8 - 46 1/8.

Карактеристики

Производи во категоријата

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84
Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани карактеристики : 1.Карактер�

DEN 255.84
Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84