• Ново
Skechers Bobs for Bods Beach Bingo Woof Slip-On Scrunch Back Sneaker

Skechers Bobs for Bods Beach Bingo Woof Slip-On Scrunch Back Sneaker

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Однесувајте се кон кул стил со симпатичен дизајн на кучиња за печатење во Skechers Bobs For Bogs Bobs Beach Bingo - Woof Pack Shoe. Мека ткаенина ткаенина од платно горе со шарен дизајн на печатење на кучиња со цртани филмови во лизгање на секојдневна удобност за удобност, патека со задна меморија со саморна пена. Меко ткаени платно ткаенина горниот. Мулти -обоен цртан филм кучиња со толпа за печатење на предниот панел дизајн. Симпатичен дизајн со различни бои, раси и изрази. Лизгајте се на секојдневен дизајн на патики. Облечен предниот дел со метални очни капаци и плетени ленти за лизгање на вклопување. Дизајн на јака од еластична јака за лесен лизгање на удобноста за престој. Детали за логото на Бобс на јазик. Скриени внатрешни еластични панели за ткаенини за лесно лизгање. Поставување на чевли со мека ткаенина. Мемориска пена удобна удобност. Arch перница на insol за дополнителна поддршка. Флексибилна надлежна гума на влечење. 1 1/4 инчен потпетица. Бобс помага да се направи разлика за животните и децата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници Со се

DEN 704.00