• Ново
Рамен титаниумски прстен со еден вонреден жлеб анодизиран во сина боја

Рамен титаниумски прстен со еден вонреден жлеб анодизиран во сина боја

Buyers rating:
DEN 175.68

Износ

Овој титаниумски прстен од воздушно вселенско одделение е анодизиран сина и е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. 8мм рамен титаниумски прстен со еден вон-центриран жлеб енодизиран во сина боја : овој титаниумски прстен од 7мм со воздушна вселенска оценка е силен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44
Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00
Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00