• Ново
GO2CYAN ОДИ Пренослив Безжичен Звучник-Icecube Цијан

GO2CYAN ОДИ Пренослив Безжичен Звучник-Icecube Цијан

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Водоотпорен ултра пренослив Bluetooth звучник со 5 часа безжичен Пренос на bluetooth-безжично проследувајте висококвалитетен звук од вашиот паметен телефон или таблет.Вградената Батерија На Полнење, Ли - јонска батерија на полнење поддржува до 5 часа играње.Водоотпорен дизајн - водоотпорното куќиште IPX7 ГО прави 2 совршен за безгрижно слушање покрај плажа или покрај базен, па дури и во неа.Звучник-Уживајте во кристално чистите конференциски повици преку вашиот звучник со звучникот без бучава.Влез на аудио кабел - Не грижете се ако Bluetooth не е достапен, приклучете го аудио кабелот во звучникот и уживајте во вашата музика сеедно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84