• Ново
Дами Дно Еластична Половината Кратки Панталони Боја Шиење Мини Панталони Обични Спортски Шорцеви Плажа Небо Сино М

Дами Дно Еластична Половината Кратки Панталони Боја Шиење Мини Панталони Обични Спортски Шорцеви Плажа Небо Сино М

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Еластични Половината Кратки Панталони, Жени Тенок Одговара Мини Панталони, Жени Боја Шевове Јога Шорцеви, Жени Повик Дневна Панталони Тип На Шема : Боја Шевовецбојка : Црвена,1#,Сина,Розова Црвена,Црна,Сива,Розова,Вино Црвена,Небесно Сина,1#,2#Големина : S-XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, спандекс Должина : Краток Струк : Еластична Половинасезона : Пролет, Лето Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Јога, Теретана, Канцеларија, Клуб, Забава, Плажа, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Шопинг, Работа.Карактеристики : 1. Полиестер, овие спортски шорцеви за жени, мека и удобна, дише и пријателска за кожата ткаенина им дава на жените кои ги носат овие секојдневни шорцеви удобно искуство.2. Овие женски јога шорцеви се одличен натпревар за маици, блузи за резервоари, тесни блузи, лабави јакни, кошули за сонце, кошули, дуксери, дуксери, сандали, патики итн.3. Женски тренингот мини панталони, жени еластична половината теретана шорцеви, жени спортски кратки панталони, жени трчање кратки панталони, жени опуштено одговара јога шорцеви4. Совршен за јога, активен, теретана, истражување, качување, трчање, возење велосипед, активности во затворени простории, џогирање, пешачење, пешачење, вежбање, патување, велосипед.Содржина на пакетот : 1 х Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Еластични Кратки Панталони Со Половината, Женски Тенки Мини Панталони, Женски Шевови За Јога во Боја, Женски Секојдневни Дневни панталони. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Класичниот Еластичен Дизајн На Половината и Украсите со Пруги Го Покажува Вашиот Шарм и Создава Лежерен Изглед Во Толпата кога Вежбате. Дизајн-Женски Тренингот Мини Панталони, Жени Еластична Половината Салата Шорцеви, Жени Спортски Кратки Панталони, Жени Трчање Кратки Панталони, Жени Опуштено Одговара Јога Шорцеви. Повод-Погоден За Секојдневно Носење, Јога, Теретана, Клуб, Забава, Плажа, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Шопинг. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика при Купување, Бидејќи Азиските Големини се Различни од Европските и Американските Големини. Ве молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67
Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.

DEN 2.33
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84