• Ново
Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Цветни Глуварче Печатење Тенок Фи

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 17.5 см/6.89" Рамо : 44см/17.32" Должина : 63см/24.80" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 18см/7.09" Рамо : 45СМ/17.72" ДОЛЖИНА : 65СМ/25.59" големина : л големина : л голем сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40.94" ракав : 18.5 см/7.28" Рамо : 46см/18.11" ДОЛЖИНА : 67СМ/26.38" големина : xl големина : x-Големи Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 108см/42.52" РАКАВ : 19см/7.48" рамо : 47см/18.50" должина : 69см/27.17" големина : ххл големина : хх-лареж сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 114СМ/44.88" Ракав : 20см/7.87" Рамо : 48см/18.90" Должина : 71см/27.95" СМИХОНО Клиренс туника маици за жени трендовски девојки Летни Врвови модни дами блуза врвови со кратки ракави Вратот на екипажот цветни глуварче печатење тенок Фит обичен женски одмор сива 6вредно Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА ☛Смихоно☚!-прекрасно место како рај за облека на купувачот.

Карактеристики

Производи во категоријата