• Ново
Алуминиумска Легура Слепи Навртки Поправка Алатка За Автомобил Возило

Алуминиумска Легура Слепи Навртки Поправка Алатка За Автомобил Возило

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

50 парчиња 5 х 20 х 16мм Алуминиумска Легура Слепи Навртки Алатка За Поправка За Автомобилско Возилопис : Вметни Алатка : автоматска машина за занитвам, занитвам бакер.Широко се користи во монтажа на каравани, приколки, мебел, тело на прозорецот со пластична рамка.Слепите навртки главно се користат кога пристапот до спојот е достапен само од едната страна.Склопот на занитвам се вметнува во дупка што се дупчи низ деловите што треба да се спојат и се користи специјално дизајнирана алатка за вовлекување на мандрелата во занитвам. Ова го проширува слепиот крај на занитвата, а потоа копачката се откинува.Ве молиме дозволете грешки од 1-3мм поради рачно мерење.Пакетот Вклучува : 50 (+/-2%) x Слепи Навртки Одлични и за внатрешна и за надворешна употреба. Овие слепи навртки се направени од алуминиумска легура. На слепи навртки доаѓаат со пауза повлече копач, екстра долго занитвам тело и рамен круг главата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84