• Ново
Флеш Мебел Херкулес Скала Назад Винил Барстол, Црна, Во собата на 2

Флеш Мебел Херкулес Скала Назад Винил Барстол, Црна, Во собата на 2

Buyers rating:
DEN 1886.72

Износ

Создадете искуство за јадење од прва стапка нудејќи им на вашите покровители одлична храна, услуга и атрактивен мебел. Комерцијалниот мебел треба да биде издржлив и мало одржување, така што металните шипки се популарен избор за опремување ресторани, сали за базени, салони, барови и други објекти со голем сообраќај. Оваа тапацирана столица лесно се чисти, што е важен аспект кога станува збор за бизнис. Изградени за да ја издржат секојдневната гужва во бизнисот со ресторани и угостителство, овие столици за јадење исто така ќе изгледаат одлично во вашиот дом. Дебелото седиште со пена и дизајнот на скалилата ќе ги одржат гостите удобни. Рамката се стабилизира со помош на две заварени потпорни шипки, што вклучува потпирач за нозе за да се спречи непријатност во нозете. Лизгањата на подот помагаат да се заштитат вашите подови и да се обезбеди непречено лизгање. Користете ја оваа столица во висина на шипката во вашата кујна, трпезарија или домашен бар и дајте му на вашиот декор свеж изглед. Едноставниот и лесен дизајн на оваа столица нема да разочара, без разлика дали се користи во домот или во вашиот комерцијален бизнис. Флеш Мебел 2 Пакет Херкулес Серија Црна Скала Назад Метал Ресторан Барстол-Црна Винил седиште. Комплет Од 2 Метални Столчиња За Јадење За Големи Сообраќајни Бизниси. 500 фунти. Капацитет На Тежина. Дизајн На Скала Назад Со Закривен Висок Грб за удобност. 2.5 " Дебели Пена Поместена Седиште СО Кал 117 Огноотпорни Пена. Заварени Заеднички Собранието Со Две Закривени Поддршка барови. Потпирачот за нозе промовира подобро искуство за седење. 18 Мерач Челична Рамка Во Прав Обложена Рамка Завршница. Кат Заштитник Пластични Лизгалки. Дизајниран За Комерцијална Употреба; Погоден За Домашна употреба. Повеќекратна употреба : кујнски трпезариски стол, стол во ресторан, страничен стол, кафуле, бистро стол. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 17"W x 18" d x 42.25 "H; Големина На Седиштето : 16.75" W x 16.5 "D x 31" H; Големина На Грбот : 15"W x 12" H.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизни Помлад Мики Маус Смешен Комуникатор Со Светла И Звуци, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизни Помлад Мики Маус Смешен Комуникатор Со Светла И Звуци, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци

Сега, обожавателите На Дизни Јуниор можат да му дадат повик На Мики Маус и да ги стават Своите Забавни ав

DEN 0.67
Јувеиксионг Дуксер Ромпер За Новороденче Девојче Момче Со Долги Ракави Врат На Екипажот Еднобојно Боди Есенски Зимски Пуловер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувеиксионг Дуксер Ромпер За Новороденче Девојче Момче Со Долги Ракави Врат На Екипажот Еднобојно Боди Есенски Зимски Пуловер

Бебе момчиња и девојки мода еднобојни долги ракави ромпер текстурата е мека и раката се чувствува дел�

DEN 148.32
В Градиент На Вратот Дупка За Печатење Резервоар Без Ракави Лабава Резервоар Блузи Жени Надворешен Елек Лето Корејска Дама Камис
  • Ново
Оценка на клиентот:

В Градиент На Вратот Дупка За Печатење Резервоар Без Ракави Лабава Резервоар Блузи Жени Надворешен Елек Лето Корејска Дама Камис

Опис : Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ремени Должина На Облека : Конвенционал�

DEN 3.33