• Ново
Црвена Кап® Машка Микрочек Униформа Кошула Со Долги Ракави

Црвена Кап® Машка Микрочек Униформа Кошула Со Долги Ракави

Buyers rating:
DEN 407.84

Износ

Нашата Униформа Кошула Со Микрочек ќе ве одржува удобно во текот на денот. Неговата издржлива ткаенина од поплин може да се пофали Со Технологија Touchtex ® за да ја отстрани потта додека ја задржува својата боја и лесно ослободува почва во миењето. Оваа кошула доаѓа и со два џебови за гради за дополнително складирање и копчиња од школка од желка за да се комплетира професионалниот изглед. Тезгата со молив од левиот џеб ве одржува организирани и подготвени за акција. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Копчињата од школка од желка обезбедуваат професионален изглед идеален за менаџери и улоги со кои се соочуваат клиентите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сквишмалоус Бл Ајкула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сквишмалоус Бл Ајкула

Сквишмаловите се слатки, гушкаат и подготвени да се приклучат на вашиот тим Изработени со супер мек мат�

DEN 319.84