• Ново
Надувување Т-Повторно Ноќта На Вештерките Костим

Надувување Т-Повторно Ноќта На Вештерките Костим

Buyers rating:
DEN 879.84

Износ

Познатиот костим На Надувување Т-Рекс е супер смешен! Ова Ноќта На Вештерките може да се фрли наоколу во оваа фосилизирана надувување Т-Рекс и имаат сите насмевка. Едноставно влезете во костимот, затворете го и вклучете го вентилаторот за да се надува. Вентилаторот се чува во мал џеб, така што костимот вели дека е надуен со леснотија. Иако можеби е скелет, Овој Т-Рекс сепак ќе биде животот на забавата! Достапно во : Една големина одговара на повеќето (5 стапки 6 инчи до 6 стапки 3 инчи) Материјали : Пвц Батерии не се вклучени. Т-РЕКС НАДУВУВАЊЕ ВОЗРАСНИ.

Карактеристики

Производи во категоријата