• Ново
Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни Аранжмани

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26" Висина, продадени како 1 по пакет. Ова е целосно природен производ, така што димензиите на големината може да варираат од растение до растение. Оваа ставка се движи во висина помеѓу 26" и 28" инчи. Се одликува со прекрасна зачувана мешунка од семе и прави одличен додаток на секој аранжман или декор. Мешунките носат богата боја и текстура на вашите дизајни. Оживејте го вашиот уникатен стил со вистински зачувани природни ботанички производи. Бојата и текстурите на овие растенија сигурно ќе дадат изјава. Создадете реални аранжмани со вашите идеи за САМОДОВЕРБА. Ќе ги најдете овие уникатни исушени растенија ќе создадат неверојатни аранжмани. За дополнителни комплементарни акценти видете ги многуте природни растенија и цвеќиња достапни Од Викерман. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Уживајте во овој стручен извор и зачувана декорација околу вашиот дом. Викерман ги презема сите мерки на претпазливост за внимателно да ги спакува и испрати овие прекрасни сушени растенија. Вистински зачуван Џиновски Мешун од Семе подготвен совршено да го нагласи вашиот аранжман или централен дел. Големината варира поради природните варијации, висината се движи помеѓу 26" до 28". Прекрасно природно зеленило, уживајте во овие уникатни текстури и додајте богата боја на вашиот декор. Лесно се грижи за одржување бесплатно. Додадете ја убавината на природно зачуваната трева во вашиот дом.

Карактеристики

Производи во категоријата

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума

Управувачот на Skid Alliance 906 е совршен за индустриски апликации за лизгање на лизгање Радиусот на рамен шар

DEN 3.33