• Ново
Белег Скокачки Кикирики Роденденска Честитка

Белег Скокачки Кикирики Роденденска Честитка

Buyers rating:
DEN 127.84

Износ

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година што претстои со празнична роденденска честитка Со Снупи и Вудсток што сигурно ќе направи секој обожавател на Кикирики да се чувствува екстра посебно. Совршена придружба на роденденски подарок, и децата и возрасните сигурно ќе бидат воодушевени и изненадени од возбудливиот дизајн. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни. Роденденската картичка се преклопува рамно и вклучува совршено место за пишување персонализирана порака. Стиснете ги страните за да ја претворите картичката во куќата за кучиња На Снупи и нежно притиснете го Снупи за да ја заклучите на место. Со сладок дизајн и возбудлив 3д скокачки прозорец, роденденското момче или девојче може да ја прикаже оваа картичка во нивниот дом или канцеларија во текот на целата година. Амазон-ексклузивна скокачка картичка мери 4.4 "х 6.4" и вклучува координативен плик дизајниран со Снупи да пишува своја белешка на неговата машина за пишување. Печатени на висококвалитетни хартиени залихи, честитки за белег се направени со хартија од добро управувани шуми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гума од Bridgestone R 245 75-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гума од Bridgestone R 245 75-

Доживејте помазен погон со Bridgestone R265 LT245 / 75 R16 116 S BSW гума Се одликува со уникатна шема на шара што обезбед�

DEN 3800.00