• Ново
Ѕвезда Насловна Јаглеродни Влакна Трим Чаша Држач Покрие Декоративни Налепница ЗА VW Голф 2013-2017

Ѕвезда Насловна Јаглеродни Влакна Трим Чаша Држач Покрие Декоративни Налепница ЗА VW Голф 2013-2017

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Спецификации : оваа налепница е направена од јаглеродни влакна, која е мазна, јасна и bright.It е силно самолеплив и лесно installed.It може да го заштити вашиот панел за држачи за чаши од нула, прашина, итн.Име на предметот : Автомобил Налепницаматеријал : Јаглеродни Влакникарактеристики : Силна Адхезија, Мазна Површина, Внимателно Отсекување На Рабовите Големина : 26,5 см х 15,8 см х 0,2 см/10,43 "х 6,22" х 0,08 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Налепница За Автомобил Оваа налепница е направена од јаглеродни влакна, која е мазна, јасна и светла. Тоа е силно самолепливо и лесно инсталирано. Може да го заштити вашиот панел за држачи за чаши од нула, прашина, итн. Јаглеродни Влакна. Налепница За Автомобил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00