• Ново
Мојот живот како стол за чинија за 18 ”кукла, тема за тај-диј

Мојот живот како стол за чинија за 18 ”кукла, тема за тај-диј

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Куклите можат да се дружат наоколу и да се дружат на кул и стилски мојот живот како стол за чинија за 18 ”кукла! Овој возбудлив додаток за кукли е токму она што вашето дете му треба за да ја воздигне својата омилена куќа за кукли или нивната сопствена област за игри. Обезбедување на многу среќни часови на џигли, смеа и насмевки, пријатниот мојот живот како стол за чинија е совршен додаток за да и дадат на својата омилена кукла ново удобно место за крајната во разгалување и релаксација. Како дел од целосната колекција на мојот живот како кукли, мојот живот како стол за чинија за 18 "кукли обезбедува часови на игра за секое дете. Мојот живот како стол за чинија за 18" кукли, вратоврска : совршен како роденден или Подарок за одмор, или „само затоа што!“. Дизајнот на вратоврска изгледа забавно во која било колекција на играчки! Еден дел од целата колекција на кукли „Мојот живот како“. Путната конструкција се чувствува меко на допир. Работи совршено со повеќето 18 "кукли со кукли и додатоци (други предмети што се продаваат одделно). За возраст од 5 и повеќе години. Ексклузивно за.

Карактеристики

Производи во категоријата