• Ново
Цреша Овошје Ретро Маса Тркач Свадба Празник Трпезариска Маса Покривка Платно Салфетка Домашна Кујна Рустикална Декорација

Цреша Овошје Ретро Маса Тркач Свадба Празник Трпезариска Маса Покривка Платно Салфетка Домашна Кујна Рустикална Декорација

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% Лен, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи ја површината на вашата маса од топли тави, гребнатини и истури. Светла Домашна декорација : Додадете талент во вашиот домашен декор со шарени тркачи на маса. Совршен за кујна јадење дневна употреба тематските партија декорација, одмор и специјални настани прослава. Одговара На Големината На Масата : овој тркач на маса е 13 х 72 инчи, соодветен за маса што може да собере 4-6 луѓе, подобро да одговара на вашата маса и да ви даде прекрасно искуство за јадење. Лесно За Чистење : измијте Ја Машината И поставете го тркачот на масата рамно за да се исуши. Останува исто и ново после секое миење. Материјал : 100% Полиестер, без смалување, без избледување. Увезена, Земја на потекло : Кина. Дизајниран имајќи предвид : тркачите на маса се дизајнирани од професионалци. Живописната боја и уникатниот принт на модели ви нудат креативна и уникатна идеја за украсување домашен Материјал : Изработен од ленен материјал, има меко и удобно чувство, лесно се чисти, одржува и е цврст и издржлив. Погоден за маси, маси за облекување, камини, дневни соби, канцеларии, масички за кафе, кујни, бањи, кревети, балкони, тв кабинети, кабинети за чевли, барови, пијана, хотели, семејства, банкети итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација

Совршен Подарок За Украсување На Домот, одличен подарок за загревање на куќата, чаршафи за украсување н�

DEN 3.33
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00
Американа Карирана Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американа Карирана Маса Тркач

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 0.33