• Ново
Дабулиу Маса Тркач Памук И Лен Лента Шиење Свадба Декорација Хемин Де Маса Двобојни Ткаени Ресни Масичка Навидад

Дабулиу Маса Тркач Памук И Лен Лента Шиење Свадба Декорација Хемин Де Маса Двобојни Ткаени Ресни Масичка Навидад

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Број на модел : TR01 Use : Home,Hotelpattern Тип : striped Technics : Плетена Шема : Везен Материјал : 100% Ленено Потекло : Копно China CN : Guangxitexture на материјал : памук коноп : 30*200,30*220простор : Дневна соба, трпезарија, комерцијален просторкласификација на бои : Декорстил : Американски стил категорија : Табела флагело, Добредојде Во Нашата Продавница.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате. Ние ќе ви служиме сесрдно!Трпеза Тркач Памук И Лен Лента Шиење Свадба Декорација Хемин Де Маса Двобојни Ткаени Ресни Масичка За Кафе Navidad_ Име на Производ : Трчач На Маса} Материјал Q : Памук и лен + Тежина q : Околу 500g_ Пакет вклучуваат : 1 x Табела Runner Notes : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект,вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата.2. Ве молиме дозволете 2-3см се разликува поради рачно мерење.Плетеното знаме на масата за јаже е направено од природно јаже од коноп и памучно јаже.Ресичката е околу 3 см во должина.Вкупната должина ја вклучува должината на реследникот. Увезени. Едноставна класична форма. Погоден за секое место. Лесен за носење и чистење. Висок квалитет, употребата на обвивка материјал, донесе вашиот живот здраво искуство.

Карактеристики

Производи во категоријата

72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при избо

DEN 3.33
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84