• Ново
Стерлинг Сребрен Крст Дијамантски Прстен

Стерлинг Сребрен Крст Дијамантски Прстен

Buyers rating:
DEN 200.00

Износ

Стерлинг Сребро Редење Изрази Крст Дијамант Прстен Прстен Големина : 9 Димензии : Бенд Ширина : 2.25 мм Полиран Стерлинг Сребро дијамант Песна сет родиум обложени **ако сакате дополнителни информации во врска со овој прстен или големина, слободно контактирајте не. Нашите Пријателски Претставници За Продажба На Накит Ќе бидат повеќе од среќни да ви дадат дополнителни детали** Накит Е 40-годишен бизнис за накит лоциран во Областа За Накит во Лос Анџелес, КАЛИФОРНИЈА. Основачот на Садот За Накит е еден од најголемите трговци на големо со накит во Јужна Калифорнија со над 30 години искуство. Како резултат на тоа, клиентите На Накит гарантирано ќе ги добијат најновите и најмодерни дизајни на накит по прифатлива цена. Сите дијаманти што се користат во нашиот накит се без конфликти и 100% во согласност со Кодексот На Однесување На Кимберли. Садот за накит е посветен на обезбедување најдобар квалитет, услуга и цени на фин дијамант, скапоцен камен, бисер и сребрен накит. Сега можеме да се пофалиме со широка понуда од над 70.000 стилови на накит, почнувајќи од дијамантски столпчиња до фенси нараквици со виножито со повеќе сафири.

Карактеристики

Производи во категоријата

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer
  • Ново
Оценка на клиентот:

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога

DEN 2.67
Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33