• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Дијамант - Сече Јаже Синџир

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Дијамант - Сече Јаже Синџир

Buyers rating:
DEN 1440.00

Износ

Украсете го вашиот зглоб со оваа нараквица со синџир од 10 каратно жолто злато. Високиот полиран и дијамантски финиш изложува прекрасен сјај, оваа нараквица долга 7 инчи и широка 2 мм се прицврстува со затворач од јастог за движење без грижи. Одлично оди со ништо, оваа нараквица дава смела и софистицирана изјава.Метална Тежина : 2,21 грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Јаже Синџир Нараквица Финиш : Висок лак, Дијамант-секач : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен х 2ммсолидхенд Направен Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Перу 10к Жолто злато, Полиран, исечен Дијамант, Цврст, Канџа Од Јастог, Рачно изработен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.

Ove Decors бесконечен 47 3 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едно

DEN 4799.68
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84
Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика...

DEN 479.84