• Ново
Брус Бротон - Млади Шерлок Холмс Саундтрак-Винил

Брус Бротон - Млади Шерлок Холмс Саундтрак-Винил

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Премиера целосно винил ослободување на прекрасната фантазија на стивен Спилберг-авантура класичен МЛАД ШЕРЛОК ХОЛМС (1985)!Албум Песни1. Првата Жртва2. Стариот Хет Трик3. Пристигнување4 на Вотсон. Мечката Загатка5. Библиотека Љубов / Првиот Лет На Восок6. Мечување Со Rathe7. Втор Обид8. Стаклениот Војник9. Решавање На Криминалот10. Холмс И Елизабет (Љубовна Тема) 11. Ладна Одмазда12. Смртта На восок13. Капа14. Добивање На Точка15. Итраиром Напишан Наназад16. Раме Теп17. Колачи И Крипти18. Откриено Од Rathe19. На Крагвич 20. Објаснување21. Cragwitch Оди Повторно22. Ти си!23. Депилација Елизабет24. Оган Во Храмот25. Бегство На eар26. Дуел И Последно Збогум27. Загатките Решени и Завршуваат Кредити Брус Бротон - Млади Шерлок Холмс Саундтрак - Винил.

Карактеристики

Производи во категоријата