• Ново
Прескокнете Хоп зоолошка градина, преклопете и одете силиконски пласмат, куче

Прескокнете Хоп зоолошка градина, преклопете и одете силиконски пласмат, куче

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Нашата зоолошка градина и go placemat за деца е решението за време на оброк, со површина што не се лизга и вградено затворање на јамка. Само превртете го душекот нагоре, преклопете го на половина, а потоа завиткајте ја јамката наоколу за да не се расплетува во вашата торба. Одликувајќи се со нашите знаци на зоолошката градина, изработено е од силикона со храна, сатен-допир и има зголемен раб за да фати истури. Направено од силиконски не-лизгање, храна од одделение за храна. Подигнатиот раб содржи излевање. Вградена јамка за да виси суво или да го чувате склопете. Машината за миење садови, БПА бесплатно, ПВЦ бесплатно, слободен латекс без олово и слободно фталат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Драп пласмати, памук, розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Драп пласмати, памук, розова

Моите пласмани за драп, памук, розови розови пласмати 100% памук имаат висока апсорпција, пријатен тексти�

DEN 0.67
Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84