• Ново
Едноставно Дејзи ,, пиперка пласмат, 'рѓа

Едноставно Дејзи ,, пиперка пласмат, 'рѓа

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Дејзи, 18 x 14 инчи, Pepper Place Mat (сет од 4), 'рѓа : сет од 4 пласмати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Едноставно Дејзи 18 14
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставно Дејзи 18 14

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

DEN 239.84
Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење...

DEN 239.84