• Ново
Едноставно Дејзи 18 14 starвезден мозаик геометриски принт пласман

Едноставно Дејзи 18 14 starвезден мозаик геометриски принт пласман

Buyers rating:
DEN 358.40

Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! Едноставно Дејзи 18 „x 14“ starвезден мозаик геометриски принт пласман : сет од 4 плакати : 18 "x 14". Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Едноставно Дејзи 18 14
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставно Дејзи 18 14

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

DEN 239.84