• Ново
Женски Цврст Формален Шифон Макси Фустан Вкрстен Оглавник Надвор Од Рамото Елегантен Фустан За Вечерна Забава

Женски Цврст Формален Шифон Макси Фустан Вкрстен Оглавник Надвор Од Рамото Елегантен Фустан За Вечерна Забава

Buyers rating:
DEN 527.68

Износ

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Халтер Макси Фустан, Долг Фустан,Фустани За Деверуша Надвор Од Рамото, Шифон Долги Макси Формални Матурски Вечерни Тоалети. Тип На Шема : Цврста Боја, Вкрстен Оглавник, Без Грб. Боја : Сина, Бела, Розова, Виолетова, Црна, Портокалова, Кралска Сина, Каки (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Деколте : Оглавник. Должина На Фустан : Целосна Должина. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1.Фустан без ракави кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина, истегнување и богат материјал за дополнителна удобност. 2. Носете го овој фустан за секоја пригода, работа, бизнис или секојдневно што дава опуштено вклопување. Суштински фустан за пролет, лето и прилики. 3. Модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата. 4. Едноставен, разноврсен дизајн го прави овој фустан совршен за секојдневно. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Стил : Халтер Макси Фустан, Долг Фустан,Фустани За Деверуша Надвор Од Рамото, Шифон Долги Макси Формални Матурски Вечерни Тоалети. Карактеристика : Цврста Боја, Вкрстен Оглавник,Без Грб,Долг Макси, Еднобојна, Вкрстен Оглавник,Без Грб, Без Ракави. Боја : Сина, Бела, Розова, Виолетова, Црна, Портокалова, Кралска Сина ,Каки, Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, 15ХЛ. Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување

Останете стилски и освежени во текот на целиот ден.Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на ова�

DEN 0.33
Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс За Смена Градиент Лажичка Врат Должина На Глуждот Без Ракави Летни Макси Фустани

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена Дозвола Градиент Лажичка Вратот Без Ракави Глуждот �

DEN 479.84
Џуди Жени Сарафан Краток Ракав Преголеми Летни Макси Фустани Еднобојни Патувања Долг Фустан Боемско Празнично Вино Црвено 4XL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џуди Жени Сарафан Краток Ракав Преголеми Летни Макси Фустани Еднобојни Патувања Долг Фустан Боемско Празнично Вино Црвено 4XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летен Фустан, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Женски Б�

DEN 1.00