• Ново
Uerlsty Жените Надвор Рамо Макси Долг Фустан Дами Сјајна Вечер Партија Убавина Фустани

Uerlsty Жените Надвор Рамо Макси Долг Фустан Дами Сјајна Вечер Партија Убавина Фустани

Buyers rating:
DEN 271.68

Износ

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Должина На Фустанот : Должина На Средниот Ракав : Тип На Ракав Со Половина Ракав : Редовно Деколте : црта врат материјал : Тип На Полиестерска Ткаенина : Плетена Ткаенина Шема : Цврст Стил : Асиметрично Затворање : Пуловерокација : Забава/Коктел Акценти : Сезона На Носот : Тип На Стапица За Сите Сезони : Редовен Оддел : Женски Половината : Тип На Природна Големина : Редовен Стил На Јака : Cutawayfit : Тенок Карактеристики : Noage : Возраст Од 18-35 Години гроздобер : Нега на Ногарм : Машина За Перење Состојба : Нова Прилика : Содржина На Коктел Пакет : 1 X Фустан За Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина.2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината.3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи)Ви Благодариме за вашето разбирање. Материјал : Полиестер. Модел : Цврст. Стил : Асиметричен. Повод : Партија/Коктел. Сезона : Цела Сезона.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 351.84