• Ново
Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија Должина На Глуждот Лабава Клуб Печатени V-Вратот Фустан Зелена XXL

Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија Должина На Глуждот Лабава Клуб Печатени V-Вратот Фустан Зелена XXL

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Должина На Глуждот-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 94см/37.01" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 20см/7.87" Половината : 86см/33.86" Колк : 99см/38.98" Должина : 125см/49.21" Големина : М САД : 6 Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" РАКАВ : 21см/8.27" половината : 92см/36.22" колк : 105см/41.34" должина : 126см/49.61" големина : л Сад : 8 биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ракав : 22см/8.66" половината : 104см/40.94" Колк : 111см/43.70" должина : 127см/50.00" големина : xl us : 10 Биста : 112см/44.09" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 23см/9.06" половината : 110см/43.31" КОЛК : 117см/46.06" должина : 128см/50.39" Големина : 2 XL САД : 12 Биста : 118cm/46.46" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 24cm/9.45" половината : 116cm/45.67" колк : 123cm/48.43" должина : 129cm/50.79" ГОЛЕМИНА : 3xl сад : 14 биста : 124cm/48.82" рамо : 44см/17.32" ракав : 25см/9.84" Половината : 136см/53.54" Колк : 129см/50.79" Должина : 130см/51.18" женски летен секојдневен печатен фустан со замав со кратки Ракави со вратот v-вратот. летни фустани 2023; фустани за жени 2023; летни фустани 2023 обични; летни фустани 2023 плус големина. Материјал-97% Полиестер, 3% Спандекс. Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Повод-Светли бои, привлечни, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Одлични Подароци : роденденски подароци,подароци За Денот на Мајката,Божиќни подароци,подароци За Ноќта на Вештерките,подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште

Големина : И Половината : 66см / 25.9 " Должина : 84см / 33.0" Големина : М Половината : 68см / 26.7 " Должина : 85см / 33.4" Го

DEN 438.24
Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 351.84
Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Еднобојна Леопард Шема Фустан Јака Со Ревер Макси Лабаво Вклопување

Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики Тип : женски ле

DEN 255.84
Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова

Детали за производот За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан На Плажа : Карактеристики : Летни Фуст

DEN 2.33
Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустан Шифон Елегантна Чипка Крпеница Фустан Исечен Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустан Шифон Елегантна Чипка Крпеница Фустан Исечен Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

DEN 291.52