• Ново
Пионерската жена мешана печатена макси фустан, женски

Пионерската жена мешана печатена макси фустан, женски

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Убави отпечатоци плус класична силуета е еднаква на женствена и чудесна. Овој избришан макси фустан од пионерската жена е лесен и тече, се движи без напор низ денот со нивото на здолниште и измамен половината за да ја истакне вашата фигура. Ракавите со должина од три четвртини завршуваат во манжетна за рафли за додадена талент. Облечени или случајни, овој стил-добар стил совршено со станови, чизми или потпетици. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : . Земја на потекло : . Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 46,25 "Долга од центарот на задниот дел. Затворање : Пулвер. Ракави : 3/4 должина на балони со манжетни за рафли. Џебови : Ниту. со руфли. Womenенски мешан печатен макси фустан од пионерската жена. Новата линија за облека на Пионер ја зема саканата флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате уверени во секое поставување. долго. Опуштено. Балонски ракави. V вратот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

 Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве моли�

DEN 128.00
Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Циц Целер Женски Бохо Фустани Цветен Принт Фустан Со Краток Ракав V Врат Секојдневен Макси Фустан На Плажа Со Висок Струк Виолетова

Детали за производот За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан На Плажа : Карактеристики : Летни Фуст

DEN 2.33
Девет.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Девет.

Облеката на Макси Халтер со девет.еајт, еден од најпознатите непрестајни трендови на фустани на летото..

DEN 335.68