• Ново
Женски Чипка Шиење V Вратот Печатен Фустан Удобен Фустан Без Ракави Женски Секојдневен Фустан Сива

Женски Чипка Шиење V Вратот Печатен Фустан Удобен Фустан Без Ракави Женски Секојдневен Фустан Сива

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Женски Чипка Шиење V Вратот Печатени Фустан Удобно Ракави Фустан. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 171гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 89cm/35.04" Рамо : 31cm/12.20"Големина : М Биста : 92cm/36.22" Половината : 93cm/36.61" Рамо : 32cm/12.60"Големина : L Биста : 98cm/38.58" Половината : 97cm/38.19" Рамо : 33см/12.99"големина : xl биста : 104cm/40.94" Половината : 101cm/39.76" Рамо : 34cm/13.39"големина : xxl биста : 110cm/43.31" половината : 105cm/41.34" Рамо : 35cm/13.78" повод : дома, секојдневно, секојдневно носење, плажа, забава, клуб, Патување, пешачење. Вокација, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Применливи Сцени : Секојдневно, Секојдневно Носење, Плажа,Дом, забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Функција : Изработен е Од Меки Материјали,Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена ,лесна За Носење,Без Лабави Фустани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел

долги фустани за жени,долги цветни фустани за жени,долги празнични фустани за жени 2022 година,долги макс�

DEN 399.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

пролетни фустани 2023 летна облека 2023 летен фустан 2023 летни фустани 2023 летен макси фустан 2023 летен фустан

DEN 0.33
Празнични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Празнични Подароци

Подароци за Жени Дозвола 2023 Јохомеенс Готска Возбуда Бел Ракав Корсет Ха11овеен Костим Квадратен Врат Е�

DEN 3.33
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

DEN 128.00