• Ново
Женски Геометриски Печатење Долг Фустан, В-Вратот Издувам Долг Ракав Лабава Моден Фустан За Пролет, Лето

Женски Геометриски Печатење Долг Фустан, В-Вратот Издувам Долг Ракав Лабава Моден Фустан За Пролет, Лето

Buyers rating:
DEN 574.08

Износ

Женски Геометриски Печатење Долг Фустан, В - Вратот Издувам Долг Ракав Лабава Моден Фустан За Пролет, Лето. Големина шема : . Големина(см)tttttttt. tt Length : t127t Bust : t100 Tsleve Должина : t48tsholder : t38. Мt Length : t128t Bust : t104 Tsleve Должина : t49tsholder : t39. Lt Length : t129t Bust : t108 Tsleve Должина : t50tsholder : t40. XLt Length : t130t Bust : t112 Tsleve Должина : t51t Shoulder : t41. 2 XLt Length : t131t Bust : t115 Tsleve Должина : t52t Shoulder : t42. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t50.00 t Bust : t39. 37 Tsleve Должина : t18. 90 t Shoulder : t14. 96 . Mt Length : t50. 39 t Bust : t40. 94 Tsleve Должина : t19. 29 t Shoulder : t15. 35 . Lt Length : t50, 79 t Bust : t42, 52 Tsleve Должина : t19, 69 tsholder : t15, 75 . XLt Length : t51. 18 t Bust : t44. 09 Tsleve Должина : t20. 08 t Shoulder : t16. 14 . 2 XLt Length : t51,57 t Bust : t45, 28 Tsleve Должина : t20, 47 t Shoulder : t16, 54 . . Спецификации : . Материјал : Полиестер и памук. Боја : Црвена, Црвена Вино, Темно Виолетова, Зелена, Небесно Сина, Светло Зелена, Виолетова, Сина. Стил : Мода. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Големина : S/M/L/XL/XXL. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор . Повод : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници. т. Содржина На Пакетот. 1* Фустан. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Изработен од полиестер и памук, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, погодна за женска нежна кожа. Моден изглед : геометриски изглед на печатење, може да се изберат повеќе модели, светли бои, атрактивен, елегантен и модерен женски долг фустан. Дизајн : фустан со долги ракави, Дизајн На Вратот, кој покажува прекрасна клучна коска, широка верзија, погодна за различни форми. Прилика : Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, датум, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00
Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова

Модните Жени Печатат Секојдневна Плажа кардиган Блуза Шал Лабава Горна Облека информации За Производо�

DEN 364.00
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Вратот На Екипажот Печатен �

DEN 319.68