• Ново
Време и време женски capri jeggings, 23 inseam, големини xs-3xl

Време и време женски capri jeggings, 23 inseam, големини xs-3xl

Buyers rating:
DEN 316.80

Износ

Комбото на фармерки и хеланки добива ажурирање. Овие време и Tru Capri Jeggings се сезонски стил совршен за спарување со сè, од сандали во потопло време до вашите чизми кога ќе пристигнат ладилни температури. Лесниот стил на влечење и мазна, истегната ткаенина ги прават удобен фаворит. Само на. Материјал : 52% памук/39% полиестер/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : Skinny. Подигнување и инсејм : среден пораст; 23 ”inseam. Затворање : Повлечете со еластична лента за половината. Ockебови : 2 Функционални џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Истегнете ткаенина за да се движите со вас цел ден. Emsенски капри џегингс од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite
  • Ново
Оценка на клиентот:

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

DEN 319.20
Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината...

DEN 447.84
Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Supper Super Super Soft Jegging

Удобно за секојдневно носење, но сепак стилски доволно за специјални прилики, овие женски плус џегингс �

DEN 2.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Еластична лента со сред�

DEN 1.67
Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Jeggings

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

DEN 458.40