• Ново
Натурализатор Подарок Станови

Натурализатор Подарок Станови

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Врзи го заедно. Спорт во канцеларија, по улица, на ноќно излегување и со секојдневна облека. Ова движење-насекаде рамно Од Душата е совршена мешавина за работа и игра. Вештачки горен дел со кружен прст. Завиткајте ги заврзаните ремени преку прстот. Сеопфатна удобност : мека постава од пена, потпора на лакот со мемориска пена, антимикробна обвивка за чорапи, лесен и флексибилен надворешен ѓон со влечење. 1 " пета. Свесно спакувани : 100% од нашите кутии за чевли се направени од 80% рециклирана хартија и мастило на база на соја.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00