• Ново
Serta NightStar Comfort Deluxe Dual -Entider Standard Baby Crib и Toddler Dattcre - Coils - Водоотпорна - Лесна тежина - Сертифициран злато Greenguard - Ограничена гаранција за доживотен век

Serta NightStar Comfort Deluxe Dual -Entider Standard Baby Crib и Toddler Dattcre - Coils - Водоотпорна - Лесна тежина - Сертифициран

Buyers rating:
DEN 1999.84

Износ

На новороденчињата им е потребна цврста основа, а душекот за удобност на Делукс и Делукс на Делукс на Серта ја обезбедува поддршката неопходна за добар ноќен одмор. Други карактеристики вклучуваат : целосна периметарска гранична поддршка за долготрајна стабилност, 104 тешки калеми за силна поддршка, плус ткаена покривка со водоотпорна поддршка од медицинско одделение за лесно расчистување. Овој фирм душек за креветчиња е исто така овластен Greenguard Gold. Што значи тоа за вас? Тоа значи дека овој душек ги исполнува најстрогите стандарди што ги нуди Институтот за животна средина „Greenguard“, кој ги потврдува производите за ниски хемиски емисии за да помогне во подобрување на квалитетот на воздухот во затворен простор. Значи, кога ќе го купите овој душек, можете да поминете помалку време да се грижите за тоа на што спие вашето бебе и повеќе време да се поврзе со нив. 104 тешки вметнувачи на калеми со целосна периметарска гранична жица. Термо врзана полиестерска обвивка со висока густина, ткаена покривка со водоотпорна поддршка од медицинско одделение. Сертифициран злато Greenguard : ги препознава производите со ниски хемиски емисии, придонесувајќи за подобрен квалитет на воздухот во затворен простор. Запознава или надминува запаливост, олово, фталат и тестирање на CPSIA и не содржи токсични ретарданти на пожар. Врзана ткаенина. Ограничена 10 -годишна гаранција. Димензии 52 "x 27,5"

Карактеристики

Производи во категоријата

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67
Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони

Пол : Жени Тип На Шема : Почва Повод : Повик Дебелина : Стандард Материјал : Полиестер Сезона : Четири Сезон

DEN 0.67