• Ново
Дизни потомци девојки 4- Графички маици од вратоврска и рингер, 3-пакет

Дизни потомци девојки 4- Графички маици од вратоврска и рингер, 3-пакет

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Вашето мало девојче ќе го сака овој сет на маици со 3 пакувања! Супер забавните потомци графики, во кои има омилени ликови, ќе додаде здив на асортиман во гардеробата на вашата девојка! Таа може да ги меша и да одговара на овие графички маици со какви било дното. Овие симпатични и удобни маици ќе бидат одење на вашата девојка кога ќе одберете што да носите! Овој сет на маици со 3 пакувања, исто така, прави совршен подарок за секоја пригода! Маици, 3-пакет. Потомци. Дизни. Еви. МАЛ. Одри. Злобни. Графики. 50% памук; 50% полиестерски дрес. Упатства за нега на ткаенини : Измијте внатре. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Ниско железо на обратно.

Карактеристики

Производи во категоријата