• Ново
Тричен ткаат термички изолирано затемнување на прозорецот за прозорец за завеси за завеси за завеси

Тричен ткаат термички изолирано затемнување на прозорецот за прозорец за завеси за завеси за завеси

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Трјни ткаени термички изолирани затемнети завеси за прозорецот се изработени од 100% врвен квалитетен полиестерски ткаенина. Овие се меки, драперии, без брчки и водоотпорни. Можете да изберете од различни бои и должини (53 "x 63 " -. 53 "x 84 " - 53 "x 95 ") на завесите за да го понудите најдоброто за вашиот дом 100% полиестер. Материјал : 100% Премиум за квалитет на полиестерска ткаенина, бесплатна и доказ за вода. Опција за големина : . 53 "x 63" -. 53 "x 84" - 53 "x 95". Апсорпција на УВ и сончева светлина : Препреди 85% -93% светлина и УВ зраци, потемни во боја, толку е посилна апсорпцијата. Дизајн на тројно ткаење и дистрибуција на топлина : Дизајн на тројно ткаење Дистрибуирајте ја топлината рамномерно за да не потроши понатаму во вашата соба во текот на летото. Времетраење и грижа : Сите наши производи се изградени за да траат, сите наши завеси можат да бидат измиени со машина/рака со ладна вода и да се сува суво.

Карактеристики

Производи во категоријата

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За

Урбанкс Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Nokia 7.1

DEN 217.44
Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67