• Ново
Чудо на нација со кратки ракави за кратки ракави на врвот и здолниште на суспензија, сет на облеки

Чудо на нација со кратки ракави за кратки ракави на врвот и здолниште на суспензија, сет на облеки

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Слатко и софистицирано, краткиот ракав за девојчиња за чудо на нација на деца, кратки ракави на врвот и суспендирани здолништа со здолништа, се совршен начин да ја засилите растечката гардероба на вашето мало девојче. Изберете помеѓу стилови на Blue Cove и Cranberry Kiss, и двајцата со меки плетени врвови, комплетни со ракави на акцентирани ракави и лесен здолниште за влечење со еластична задна лента за удобност, па таа ќе изгледа и ќе се чувствува одлично цел ден. Краток ракав за девојчиња за чудо на нација на деца, кратки ракави на врвот и здолниште со суспензија, сет на облеки од 2 парчиња : ТЕЕ : 60% памук/40% полиестерски дрес на Слаб. Polka Dot Print. Руфли ракави на полите. Здолниште : 95% памук/5% спандекс бебе Француски Тери. Цветен принт. Нефункционална предна плоча со копчиња со копчиња. Скриени копчиња во внатрешноста на задниот дел од половината за да ги прилагодите лентите. Повлечете се, еластична лента за задниот дел на половината. Достапно во бакнеж од брусница. Машинско миење ладно. Големини : 2t, 3t, 4t, 5t.

Карактеристики

Производи во категоријата

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67